Зарядна станція Pecron E1500LFP / 2200 Вт / 1536 Вт⋅год / LiFePO4 (E1500LFP)
Знижка 9%
Наведіть на картинку для збільшення
В наявності
"TOUCH" - современный магазин в сфере продаж электроники, гаджетов и аксессуаров, ко...
Тотальний розпродаж до -80% | 5 платежів під 0%
Наші переваги
  • — Гарантия на товары
  • — Возврат и обмен
  • — Различные способы оплаты
  • — Лучшая цена
Оплата
Доставка
Найдите похожие
Детальні характеристики
Бренд:
Функции и технологии
Захист від:
  • Зворотного струму
  • Короткого замикання
  • Надлишкової напруги на виході
  • Надлишкової напруги на вході
  • Надмірної розрядки
  • Неправильне використання роз'ємів
  • Перегрівання
  • Перезаряджання
  • Перенавантаження
  • Пониженного напряжения
Штрих-коды
EAN:
Конструкция
Індикація:
  • З індикатором рівня заряду
  • С дисплеем
Матеріал корпусу:
  • ABS-пластик
Основний колір:
  • Помаранчевий
  • Чорний
Заводські дані
Країна виробник:
Китай
Країна реєстрації бренду:
Китай
Стан:
Абсолютно нове
Интерфейсы
USB Type-A:
4 шт
USB Type-C:
2 шт
Вихідні інтерфейси:
Одночасно заряджуваних пристроїв:
12 шт
Розетки 220 Вольт:
2 шт
Тип (версія) розеток:
Європейська
Параметры заряда устройств
Вихідна напруга:
  • 12 В
  • 15 В
  • 20 В
  • 220 В
  • 240 В
  • 5 В
  • 9 В
Вихідна сила струму:
  • 1.5 А
  • 10 А
  • 2 А
  • 3 А
  • 30 А
  • 5 А
Загальна вихідна потужність:
Місткість:
Пікова потужність:
2600 Вт
Форма вихідного сигналу:
Функции зарядки:
  • Power Delivery
  • QC быстрая зарядка 2.0
  • Qi стандарт
  • Сквозная зарядка
  • Стандартная
Характеристики разъемов:
Виходи: 2 розетки: 230 В/50 Гц, 2200 Вт (макс.) • 4 х USB-A (18 Вт): 5 В/3 A, 9 В/2 A, 12 В/ 1,5 A • 1 х USB-C PD (100 Вт): 5 В/3 A, 9 В/3 A, 12 В / 3 A, 15 В / 3 A, 20 В / 5 A 1 х USB-C PD (18 Вт): 5 В / 3 A, 9 В / 2 A, 12 В / 1.5 A< • 1 x Порт DC5525:
Комплект поставки
Комплектація:
Параметры заряда станции
Вхідні інтерфейси:
  • AC-разъем
  • DC-роз'єм
Вхідна напруга, В:
  • 12 В
  • 18 В
  • 220 В
  • 240 В
  • 32 В
Вхідний струм, А:
  • 10 А
1400 Вт
Способи заряджання станції:
  • Від автомобіля
  • Від мережі
  • Солнечная панел
Час заряджання від мережі:
1.8 години
Час заряджання від сонячної панелі:
600 Вт: 3.5 – 4 години
Аккумуляторная батарея
Встановлені акумулятори:
Ресурс батарей:
3500+ циклів до 80% ємності
Розміри виробу
Висота:
240 мм
Глибина:
310 мм
Маса, в кілограмах:
18.2
Ширина:
380 мм
Гарантійне обслуговування
Гарантійний термін:
Робоча температура навколишнього середовища
Макс. робоча температура:
+40 °C
Мин. робоча температура:
-20 °C