Телевізор Samsung 65" OLED 4K QE65S95CAUXUA
Знижка 11%
Наведіть на картинку для збільшення
В наявності
Stylus.ua – інтернет-магазин сучасних та корисних гаджетів, побутової техніки, популяр...
Тотальний розпродаж до -80% | 5 платежів під 0%
Наші переваги
  • — Гарантія на товари
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна
Оплата
Доставка
Найдите похожие
Детальні характеристики
Бренд:
Інтерфейси
Версия HDMI:
2.1
Количество антенных входов:
1
Роз'єми:
  • Ethernet
  • HDMI
  • USB
  • Слот розширення CI
  • Цифровий оптичний аудіовихід
Аудіосистема
Дополнительные возможности:
Q-Symphony • Blutooth Audio
Кол-во динамиков:
6
Общая выходная мощность:
70 Вт
Объемное звучание:
Сабвуфер:
Технология Dolby:
Dolby Digital Plus MS12 5.1ch,
Технология обработки звука:
Dolby Atmos
Бездротовий зв'язок
Бездротові можливості:
  • Bluetooth
  • WI-Fi
Версия Bluetooth:
BT5.2
Поддержка Wi-Fi Direct:
Вес
Вага без підставки:
18.9 кг
Вага з підставкою:
29 кг
Екран
Диагональ:
Матрица:
OLED-телевізор
Поверхность:
Глянцевое (антибликовое)
Частота оновлення:
120 Гц
Живлення
Класс энергопотребления:
A
Максимальная потребляемая мощность:
305 Вт
Потребляемая мощность в режиме ожидания:
0.50 Вт
Потребляемая мощность при работе:
128 Вт
Корпус
VESA (размер крепления):
400x300
Основні
Год выпуска модели:
Підставка
Расстояние между ножками:
360.0 x 267.9 мм